Tvorba

Vítejte v mé tvořivé dílně. Inspirován autory všech možných směrů během mého života jsem byl donucen vnitřním hlasem tvořit a jelikož jsou to tak špatná dílka, že mám obavu je dát do tisku, podělím se s Vámi alespoň takto o defekty mé duše. Prozatím se budu věnovat jen tvorbě literární, ale čert ví, jak to může být dál.

Pro začátek oddělím od sebe dva velké tematické celky, aby se nemíchaly dohromady.

Brony

Brony komunita a její tvorba vznikla jako reakce na seriál My Little Pony: Friendship is Magic (MLP:FIM nebo jen MLP). Komunita je to velká a produktivní. Pokud Vás zajímá, o jaké lidi jde, doporučuji navštívit jejich český komunitní server bronies.cz. Níže jsou mé produkty, které z dané interakce vznily.

Trilogie Snové Hřívy (jež už není trilogií)

Trilogie věnující se historii světa MLP vycházející ze znalostí seriálu do třetí série.

Kontakt

Následující povídky jsou mixem světa MLP a toho našeho naplněné konspiračními teoriemi, nacisty, komunisty a velkými událostmi minulého století. Hlavně by to mohla být sranda :-)


Série Sladké tajemství

Tohle jsou nenavazující povídky, které se pomalu rozrůstají v počtu. Velmi pomalu. Je zde taky povídka Cukr, která se dostala jako jediná do "tisku" v rámci Sborníku 2014.
Cukr, Soumrak

Nonbrony (aka Standart)

Barvy

Zatím to nejdelší, co jsem kdy napsal. Jde už technicky o knihu. Musím Vás však varovat, že je to těžké čtení (asi jako když sníte vepřo, knedlo, zelo). Blbě se tráví. Ale zase se zde ukrývá tajemství, odkud se vzala Elevea...
Barvy

Tigredal

 Máte rádi Kulhánka? Dost jsem se inspiroval. Ale je to ve světě fantasy ve formě krátkých povídek.
Tigredal a alchymistka, Tigredal a Amantin pláč, Tigredal a lidé, Tigredal a Saň, Tigredal a Osud, Tigredal a drak

Svitky smrti

 Malé Sci-Fi se stejnými jmény jako v Barvách, ale zcela jiným příběhem.
Svitky smrti